TOSHIBA PORTATĪVO DATORU REMONTS

Tā ražoto klēpjdatoru raksturojums: ergonomiskums, stilīgs dizains un progresīvas tehnoloģijas, ļāvis uzņēmumam gūt lielu lietotāju atzinību visā pasaulē. Tomēr tāpat, kā ar jebkuru citu tehniku, laiku pa laikam Toshiba portatīvajiem datoriem – kad tiem nodiluma vai neuzmanīgas izmantošanas dēļ rodas tehniskas problēmas – nepieciešama profesionāla iejaukšanās.

Šī ražotāja tehnikas vārīgākā vieta ir tā dzesēšanas sistēma, kuras dēļ vairumā gadījumu Toshiba datoriem rodas remonta nepieciešamība. Ikviens lietotājs zina, ka putekļi ir lielākais tehnikas ienaidnieks, un šī japāņu klēpjdatoru ražotāja piemērs tikai vēlreiz apstiprina šo patiesību. Datora dzesēšanas sistēmas aizsērēšanās noved pie tā, ka Toshiba tehnikai pārstāj darboties videokartes, un šīs tehnikas remonts ir visai ierasta parādība. Turklāt izplatīti ir arī mātesplates dienvidu/ziemeļu tilta bojājumi, kā arī nereti jāsaskaras ar eņģu un korpusa detaļu bojājumiem, pārkarsušiem akumulatoriem un portiem.

Daudz populārākie Satellite sērijas klēpjdatori pieder pie zemākā un vidējā cenu segmenta. Šie klēpjdatori bieži vien ir uzticamāki par citu ražotāju analogiem un joprojām saglabā dizaina individualitāti, kamēr pārējie ražotāji bezjūtīgi seko jaunākajām tendencēm, kuras pirmais piedāvāja ASV Filadelfijā bāzētais uzņēmums ar ābolīti savā logotipā. Toshiba klēpjdatoru īpašniekiem tas nozīmē, ka jaunas ierīces iegādes process noritēs gludi.

Parasti šo klēpjdatoru īpašnieki pie mums vēršas šādu iemeslu dēļ:

  • ekrāna bojājums (nav attēla, vai arī tas ir ar defektiem, mehāniski bojājumi);
  • pārkaršana, kas rodas no tā, ka aizsērē dzesēšanas sistēma (patvaļīga izslēgšanās, paaugstināts dzesēšanas sistēmas troksnis u.c.);
  • grafiskā procesora bojājumi (nav attēla, uz tā ir svītras vai gruži);
  • cietā diska bojājumi (neielādējas Windows sistēma, “zilais nāves ekrāns”);
  • traucējumi pēc šķidruma līmeņa krišanās (neieslēdzas, iestrēgst, nereaģē skārienpaliktnis, tastatūra, no tastatūras atdalās taustiņi).

XL Service šādu problēmu gadījumā vienmēr ir gatavs palīdzēt un iespējami īsākā reanimēt jūsu “mīluli”!

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA