ACER PORTATĪVO DATORU REMONTS

Taivānas korporācija Acer, neskatoties uz spēcīgajām asociācijām ar budžeta klases tehniku, klēpjdatoru piegādes ziņā stabili ieņem otro vietu pasaulē. Ne velti tās nosaukums tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “mērķtiecīgs vai aktīvs”. Jau pirmajā gadā jaunie modeļi kvalitātes ziņā veiksmīgi konkurē ar nozares līderiem, bet pateicoties pieejamajai cenai, lietotāju acīs tie ir ļoti pievilcīgi.

Uzņēmums Acer ražo četras galvenās klēpjdatoru sērijas:

  • Acer Aspire– paredzēti mājas lietotājiem;
  • Acer Travelmate– paredzēti maziem un vidējiem uzņēmumiem;
  • Acer Ferrari– dārgi risinājumi ar dizainu minētās sporta automašīnas stilā;
  • Acer TimelineX– uzsvars modeļos tiek likts uz to autonomās darbības ilglaicību.

XL Service nodrošina jebkuru Acer modeļu klēpjdatoru remontu! Mūsu noliktavā ir nepieciešamās detaļas un piederumi. Apkalpojam gan fiziskas, gan arī juridiskas personas.

Par Acer klēpjdatoriem un to problēmām var runāt bezgalīgi.

Visbiežākie remonta gadījumi:

  • Sistēmplates “dienvidu tilts” salūšana.Nepieciešamība pēc Acer klēpjdatora sistēmplates remonta rodas tad, ja sāk nekorekti sāk darboties USB porti, tastatūra, skārienpaliktnis, vai arī dators spontāni, bez redzama iemesla (programmu kļūdas, pārkaršana u.c.) sāk pārlādēties. Tāpat salūstot “dienvidu tiltam” nedarbojas perifērās pieslēgvietas un ierīces, tajā skaitā tīkla karte, kā arī netiek atpazīts klēpjdatora CD-ROM disku pievads.
  • Videočipa salūšana.Uz bojātu videočipu, kuram nepieciešams remonts, norāda tas, ka tad, kad ierīce ir pieslēgta barošanai, nenotiek datora sāknēšana, tiek izdots atmiņas kļūmes skaņas signāls, līnijas uz ekrāna, balts spīdums uz matricas, attēla neesamība uz displeja pie normālas klēpjdatora sāknēšanas.
  • Matricas kontroliera bojājums.Bojāta matricas kontroliera ārējā pazīme ir attēla mirgošana, pēkšņa balts gaismas parādīšanās. Tāpat par matricas remonta nepieciešamību var liecināt tas, ka uz ekrāna trūkst attēla plato vertikālo vai horizontālo joslu.
  • Vadības plates un savienojuma bojājums.Minēto matricas elementu bojājuma ārējās pazīmes, kuru gadījumā būs nepieciešams remonts, ir izkropļots attēls, mirgošana un attēla raustīšanās uz ekrāna. Tāpat par matricas bojājumu var liecināt tas, ka attēls parādās un pazūd atverot un aizverot klēpjdatora vāku.
  • Klēpjdatora saliešana.Ļoti bieži uz klēpjdatoriem nokļūst dažādi šķidrumi (ūdens, limonāde, alus u.tml.). Tā rezultātā pārstāj darboties tastatūra un, iespējams, arī mātesplate. Viss, ko lietotājam šādā situācijā varam ieteikt ir – izņemt no klēpjdatora akumulatoru un cik vien drīz iespējams ātrāk nogādāt datoru servisā. Šādi pasākumi vairākas reizes palielina iespēju, ka klēpjdatoru izdosies saglābt un ļauj ietaupīt līdzekļus uz remontu.

Kā izvairīties no dārga remonta?

Lai izvairītos no turpmākām problēmām ar šī ražotāja klēpjdatoriem, mēs iesakām veikt regulāru klēpjdatora dzesēšanas sistēmu tīrīšanu (izpūšanu ar saspiestu gaisu), kā arī ar īpašas programmas palīdzību regulāri uzraudzīt videočipa (GPU) temperatūru. Griežoties pie mums, jūs vienmēr saņemsiet profesionālu palīdzību un nepieciešamos padomus par klēpjdatoru ekspluatāciju un remontu

Mēs pieliksim visas pūles, lai Jūs būtu apmierināti ar rezultātu!

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA