DELL PORTATĪVO DATORU REMONTS

Dell klēpjdatoru remonts parasti ir nepieciešams šādu problēmu gadījumā:

  • ekrāna bojājums mehāniskas iedarbības rezultātā;
  • tastatūras bojājums;
  • korpusa plaisas;
  • USB savienotāju saplīšana.

Neviens no mums nav pasargāts no nejaušas datora apliešanas ar šķidrumu, barošanas ķēžu sadegšanas, kas radusies sprieguma lēcienu rezultātā, vai arī – klēpjdatora nokrišanas no galda. Šādos gadījumos pašrocīgi veikts remonta mēģinājums nav labākais risinājums, turklāt tas var radīt daudz nopietnākas problēmas. Lai no tā izvairītos, savu klēpjdatoru jūs varat uzticēt mūsu servisa kvalificētajiem meistariem.

Daži no mūsu specializētā uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem ietver tādu darbu veikšanu, kā: mātesplates atjaunošanu; mikroshēmu uzstādīšanu; tastatūras, bojātu videokaršu un sasistu matricu remontu; cietā diska nomainīšanu; bojātu datu atjaunošanu; vispārēju laptopa iestatīšanu, kā arī labošanas darbus pēc neprofesionālas iejaukšanās. Mūsu īpašumā esošais speciālais augstas precizitātes aprīkojums un pašas populārākās detaļas nozīmē to, ka spēsim ātri atjaunot jūsu klēpjdatora darbību. Mēs remontējam visu Dell sēriju klēpjdatorus, tostarp, Vostro, Latitude, Precision, Studio XPS.

Ko darīt bojājumu gadījumā?

Jebkādu Dell klēpjdatora bojājumu gadījumā, nekavējoties sazinieties ar mūsu servisa centru, un speciālisti īsā laikā veiks datora diagnostiku, atradīs problēmu un piedāvās risinājumus, lai tās novērstu.

Uzticiet sava klēpjdatora remontu XL Service un mēs jums neliksim vilties!

Klēpjdatora remonts ir viens no sarežģītākajiem procesiem, kura veikšanai nepieciešamas kvalificētu speciālistu zināšanas un iemaņas, kā arī mūsdienīga tehnika. Tas viss ir pieejams mūsu servisa centrā. Mēs piedāvājam ātri un kvalitatīvi nomainīt salūzušās detaļas pret jaunām – no oriģinālā ražotāja, kas ļaus atjaunot un uzlabot jūsu klēpjdatora veiktspēju.

Dell klēpjdatoru īpatnības

Līdz šim kompānija Dell ir izlaidusi kvalitātes ziņā diezgan labus klēpjdatorus.  Galvenais uzsvars tiek likts uz to kvalitāti – tehniski datori ir ļoti labi pārdomāti, un, galvenokārt lūzt nepareizas ekspluatācijas rezultātā.

Galvenās šī ražotāja datoru problēmas ir daļēja barošanas bloka, vai barošanas padeves savienotāju sabojāšanās. Liela daļa Dell budžeta klases klēpjdatoru ir aprīkota ar integrētu grafisko videokarti; gadās, ka tā salūst, un tam par iemeslu parasti ir dzesēšanas sistēmas aizsērēšanās. Pie visu sēriju klēpjdatoru problēmām var pieskaitīt to, ka pārstāj darboties ekrāna invertors un tas jāmaina, kā arī tastatūras ķibeles, kuras rodas neakurātas izmantošanas dēļ (šķidruma iekļūšana, mehāniska iedarbība), un tastatūru nākas mainīt.

XL Service veic visu Dell markas klēpjdatoru remontu!

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA