LENOVO PORTATĪVO DATORU REMONTS

Lenovo ir viens no vadošajiem klēpjdatoru ražotājiem. Uzņēmuma produkti ir labi pazīstami visā pasaulē un tiem pelnīti priekšroku dod daudzi pircēji. Lenovo ražo ļoti kvalitatīvas un uzticamas ierīces. To veicina padara iespējamu gan paša Lenovo pieredze, tā arī 2005.  gadā iegādātās uzņēmuma apakšvienības – kompānijas IBM pieredze, ražojot personālos datorus. Lenovo klēpjdatorus nākas remontēt reti. Labi pārdomātā konstrukcija un kvalitatīvās detaļas ļauj uzņēmumam izvairīties praktiski no jebkādiem bojājumiem, kas raksturīgi citu ražotāju ierīcēm. “Vienkārši tāpat” Lenovo klēpjdatori salūzt ļoti reti.

Tomēr neskatoties uz to, ka Lenovo klēpjdatoru popularitāte pakāpeniski aug – Latvijas tirgū tie pagaidām vēl nav īpaši plaši pārstāvēti – ne katrs Rīgas servisa centrs, datora problēmu gadījumā spēs tā īpašniekam nodrošināt kvalificētus diagnosticēšanas pakalpojumus un kvalitatīvu remontu. Ņemot vērā Lenovo klēpjdatoru salīdzinoši ierobežoto pieejamību Latvijas tirgū, standarta servisam nav nemaz tik vienkārši uzmeklēt visas remontam nepieciešamās detaļas .

Mūsu uzņēmums jau daudzus gadus specializējas uz Lenovo klēpjdatoru servisa remontu, tāpēc mūsu meistari lieliski pārzina visas uzņēmuma ierīces un to komplektācijas īpatnības .

Pats par sevi Lenovo datoru remonts speciālistiem nekādas īpašas grūtības nerada. Tas tiek paveikts iespējami īsā laikā. Tomēr nevajadzētu domāt, ka datoru var saremontēt pašrocīgi – ierīces kompaktuma un lielās elementu koncentrācijas dēļ – lai veiktu kvalitatīvu, un pats svarīgākais, drošu Lenovo datoru remontu – ir nepieciešams īpašs aprīkojums un attiecīgas zināšanas. Mums ļoti bieži ir nācies “atgriezt dzīvē” ierīces, kuras lietotāji mājas apstākļos centušies salabot pašu spēkiem. Gandrīz vienmēr šāda veida neprofesionāla iejaukšanās ievērojami palielina laptopu remonta gala izmaksas, kas, protams, nesagādā nekādu prieku to īpašniekiem.

Visbiežākais klēpjdatora salūšanas iemesls ir mātesplates bojājums. Sabojājas kā ziemeļu, tā dienvidu tilts – klēpjdatoru vairs vispār nevar ieslēgt. Šajā gadījumā palīdzēs tikai bojāto detaļu nomaiņa. Vēl viens iemesls, kāpēc mūsu servisa centrā palīdzību meklē Lenovo klēpjdatoru īpašnieki – ir tā ir komponentu pārkaršana, kuras rezultātā klēpjdatoru vairs nevar ieslēgt. Daudziem modeļiem – Lenovo 3000 N500, ThinkPad 43, ThinkPad Z61P un ThinkPad 41 – ir ļoti efektīva dzesēšanas sistēma. Bieži ir gadījumi, kad pārstāj darboties barošanas bloks. Lai atjaunotu tā darbspēju, pietiks jau ar to vien, ka griezīsieties mūsu servisa centrā. Lenovo 3000 N500 modelim vēl var pieskaitīt to, ka rūpnīcas brāķa dēļ mēdz salūzt tastatūra. Nav nekāds retums, ka tiek bojāta videokarte, un attēls tiek spēcīgi kropļots, vai arī tā nav vispār.

Precīzu un pilnīgu diagnostiku spēs veikt tikai speciālisti. Citu, daudz retāk sastopamu, problēmu vidū ir: savienojumu notrūkšana, atmiņas moduļu defekti, problēmas ar barošanas ķēdi.

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA