SAMSUNG PORTATĪVO DATORU REMONTS

Uzņēmuma Samsung klēpjdatori Latvijā ir diezgan izplatīti. Klēpjdatoru uzbūve nedaudz atšķiras no stacionāro datoru uzbūves, kuros mātesplate ir modulāra sistēma un kas bez grūtībām ļauj nomainīt detaļas. Ar klēpjdatoriem situācija ir nedaudz atšķirīga. Lai ierīces izmēru padarītu iespējami mazu, visas tās sastāvdaļas ir uzstādītas tieši uz mātesplates. Un, lai nomainītu kaut vai vienu no tām, nepieciešams pilnībā izjaukt visu klēpjdatoru. Vēl viena šo datoru iezīme ir tā, ka modeļu daudzveidības, atšķirīgo izmēru un ražotāju dēļ plates nav savstarpēji aizvietojamas. Viens no darbietilpīgākajiem Samsung klēpjdatoru remonta veidiem, bez šaubām, ir mātesplates un tās komponentu nomaiņa vai atjaunošana.

Galvenie iemesli, kuru dēļ nākas veikt Samsung klēpjdatora mātesplates remontu, ir – tās pārkaršana un saliešana ar sadzīves šķidrumiem. Remonts izpaužas, pirmkārt, kā šķidruma pārpalikumu notīrīšana, kam seko rūpīga apskate un bojājumu noteikšana. Tāpat pilna plates vai tās atsevišķu komplektējošo detaļu nomaiņa.

  • Samsung klēpjdatora ziemeļu tilta remonts parasti ir nepieciešams tad, ja ierīce ir pārkarsusi. Remonta laikā tiek izmantotas tādas metodes, kā šķidruma iztvaicēšana un salūzušās plates nomaiņa pret darba kārtībā esošu. Šai procedūrai nepieciešams īpašs aprīkojums un augsti kvalificēts speciālists.
  • Samsung klēpjdatora dienvidu tilta remonts nepieciešams, ja mātesplate regulāri tikusi pakļauta pārkaršanai, vai arī klēpjdators ticis apliets ar šķidrumu. Šo remontu veic ar profesionālas infrasarkanās stacijas palīdzību. Remonta laikā tiek izmantotas tādas metodes, kā šķidruma iztvaicēšana un salūzušās plates nomaiņa pret darba kārtībā esošu
  • Samsung klēpjdatora videokartes remonts nepieciešams tad, ja uz dzesēšanas sistēmas sakrājušies putekļi to rezultātā bijusi nepietiekama siltuma novade. Salūzusī detaļa tiek nomainīta ar jaunu.
  • Priekšroka Samsung klēpjdatora grafiskā procesora remontam tiek dota tad, ja nav nepieciešamības mainīt visu videokarti. Tā kā grafiskais procesors ir galvenā videokartes procesora daļa un būtībā ir VGA mikroshēma, tad remonts faktiski nozīmē – pārlodējot nomainīt bojāto detaļu pret jaunu. Visbiežākais bojājumu iemesls ir banāla pārkaršana.

Servisa centrs XL Service veic visa veida Samsung klēpjdatoru mātesplašu remontu, izmantojot modernāko aprīkojumu, kā arī oriģinālās detaļas. Mūsu speciālistu augstā kvalifikācija – ir veiksmīga, jebkuras grūtības pakāpes remonta garants!

Matricas fona apgaismojuma problēmas

Problēmas ar matricas fona apgaismojumu ir raksturīgas modeļiem: X10 plus, Х10, Х6, un R528-DA06. To rezultātā attēls uz ekrāna izskatās blāvs. Šajā gadījumā klēpjdatora remonts nozīmē matricas nomaiņu.

Videokartes problēmas

Problēmas ar videokarti var rasties tādiem klēpjdatoru modeļiem, kā P40, Р35, Р29, Р28, X10 plus, Х10, Х06, Х05, R70, R60, R55,R50. Problēmas rada attēla izkropļojumus uz ekrāna, vai arī attēla nav vispār. Par daudz problemātiskākām tiek uzskatītas Radeon saimes videokartes. Šajā gadījumā Samsung klēpjdatora vai tīmekļdatora remonts nozīmēs nomainīt salūzušo videokarti.

Problēmas ar dzesēšanas sistēmu

Ja ar Samsung klēpjdatora dzesēšanas sistēmu rodas problēmas, var būt nepieciešams tās remonts. Minētā problēma ir raksturīga modeļiem R55 un N70. Tā kā klēpjdatora dzesētājs aizsērē ar putekļiem, var, piemēram, pārkarst un pārstāt darboties videoadapters. Lai izvairītos no problēmām, 1-2 reizes gadā jāveic ventilācijas sistēmas tīrīšana. Pēc klienta pieprasījuma remonta laikā klēpjdatora dzesētāju varam nomainīt pret jaudīgāku.

Samsung klēpjdatora remonts var būt nepieciešams, ja tiek konstatēta nekorekta operatīvās atmiņas darbība (problēma raksturīga R528-DA06 modeļa klēpjdatoriem).

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA