Apple remonts

Mēs tehniķi nodarbojas ar ražotāja Apple (visu sēriju) klēpjdatoru remontu jau vairāk, nekā 10 gadus. Viņi pārzina savu arodu un mīl to, ko dara!

Tā kā neesam autorizēts Apple serviss,, tas mums dod iespēju strikti nepieturēties pie kompānijas noteikumiem attiecībā uz remontu. Tas nozīmē, mums ir tiesības remontēt detaļas, nevis tikai tās nomainīt, kas klientam ļauj ietaupīt naudu un remontu padara ievērojami lētāku.

Piemēram, ja tiek klēpjdators tiek saliets, tad griežoties pie oficiālā Apple servisa, pēc noteikumiem ir jāmaina skārienpaliktnis un mātesplate, neatkarīgi no tā, kādā stāvoklī ir mātesplate. Šāda remonta cena ir vairāk, nekā 70 % no datora cenas un tas nav rentabli. Savukārt, mums ir tiesības nemainīt Topcase (kā arī nav pienākums stingri ievērot uzņēmuma Apple noteikumus), bet ir tiesības atjaunot tā darbspēju (ja tas ir iespējams). Tāpat mums ir arī tiesības veikt datora mātesplates komponentu remontu.

s esam oficiāli reģistrēts serviss, un nodrošinām garantiju visa veida veiktajiem darbiem un detaļām Darbā izmantojam oriģinālās detaļas!

Pasaulslavenais zīmols cenšas saviem klientiem piedāvāt augstas kvalitātes produktus, kuri stādās to patērētāju labā strādās ilgus gadus. Nedrīkst aizmirst, ka  Apple tehnika, produkti ir teicama, oriģināla, bet tomēr tikai tehnika. Laika gaitā ritot šīs tehnikas daļas pārstāj darboties.

Personai, kura ir iegādājusies Apple produktu, uzreiz rodas jautājums: «Kur saremontēt Apple?». Apple – tas taču ir oriģināls produkts.

 • XL Service nodrošina Apple produktu remontu, nomainot bojātās ražotāja detaļas ar jaunām.
 • Apple remonta cenair atkarīga no nepieciešamības aizstāt detaļas, vai labot esošās.
 • Apple diagnostika ļauj precīzi noteikt problēmas un ieskicēt to atteices algoritmu.
 • Apple remonta cenamūsu centrā klientam tiek nosaukta uzreiz.
 • Veiktajam Apple remontam nodrošinām garantiju un uzņemamies atbildību par veicamā darba kvalitāti.

Mums ir īpašs, oriģinālajām Apple detaļām atbilstošu rezerves daļu noliktava. Atkarībā no rezerves daļu pieejamības mūsu noliktavā, tiek noteikti Apple remonta termiņi. Nav jēgas skraidīt un meklēt rokā meistarus, labāk produktu uzticēt mūsu servisam un saņemt kvalitatīvu apkalpošanu ar garantiju. Attiecībā uz katra produkta remontu tiek izmantota sava individuāla pieeja. Ir daudz līdzīgu salūšanas veidu, tomēr, lai saglabātu informāciju produktu atmiņā, mēs izmantojam individuālas remontēšanas metodes.

Papildus remontam mūsu speciālisti var veikt produktu atjaunināšanu un konfigurēšanu zīmolam atbilstošā līmenī. Ar tehniķi iespējams vienoties par visām Apple remonta niansēm. Apple remonts ar piegādi ļauj taupīt savu darba un personīgo laiku, un nedārgi saņemt kvalitatīvu Apple remontu.

Jūs varat izrotāt vai papildināt savu Apple ar kaut ko elegantu un noderīgu. Vēršoties pie mums, klients nodod savu tehniku profesionālu meistaru gādīgajās rokās, kuri garantē kvalitatīvu darba izpildi. Mēs pret tehniku izturamies ļoti rūpīgi, kā arī veicam Apple produktu remontu tā, it kā veiktu to paši sev.

MacBook Pro и MacBook Air

Labāk uzreiz sev atzīsim – Apple MacBook datori paši par sevi tik pat kā nelūst. Vairumā gadījumu tas ir ārējas iedarbības, vai arī savlaicīgas apkopes trūkuma rezultāts. Saplaisājis ekrāns, izlijusi kafija vai neuzmanīgi draugi, kuri ballītes laikā uz tastatūras izlējuši glāzi ar šķidrumu. Un jau mūsu ierastais, putekļainais gaiss, kas liek aizsērēties pat tādai pilnveidotai iekārtai, kā Apple MacBook dzesēšanas sistēmai. Šai ierīcei sistēmas tehniskā apkope ir nepieciešama tik pat daudz, kā jebkurai citai. Pretējā gadījumā – ierīcei draud pārkaršana un mātesplates remonts.

Nav svarīgi, vai runa ir par jaudīgo Pro vai portatīvo Air. Jebkuram MacBook var būt nepieciešama profesionāla palīdzība. Tieši šādu palīdzību sniedz XL Service!

Visbiežākie klēpjdatoru Apple MacBook / Pro / Air remonta veidi:

 • Apple MacBook / Pro / Air klēpjdatora mātesplates remonts;
 • MacBook Pro / Air ekrāna nomaiņa un remonts;
 • Aizsargstikla nomaiņa.

MacBook aizsargstikls – tas ir stikls, kas pasargā klēpjdatora matricu no mehāniskas iedarbības. No vienas puses tas ir izturīgs, no otras – tam piemīt visas stiklam raksturīgās īpašības, tādas kā: trauslums un lūstamība. To ir salīdzinoši viegli sabojāt, klēpjdatoram nokrītot, vai, aizverot vāciņu, aizmirstot uz tastatūras datorpeli vai USB flešatmiņu. Matrica visdrīzāk izturēt konkrēto šādu triecienu, tomēr, strādāt ar klēpjdatoru turpmāk būs neērti (nelielas plaisas stūrī), vai arī neiespējami (ļoti spēcīgu bojājumu gadījumā). Mūsu MacBook remonta serviss piedāvā stikla nomaiņas pakalpojumus BEZ matricas maiņas.
UZMANĪBU!   MacBook aizsargstikla nomaiņas operācijai ir nepieciešams īpašs aprīkojums, netriviālas iemaņas un īpaši “taisnas” rokas! Ja jums tā visa nav – NEMĒĢINIET to paveikt paši! Pretējā gadījumā jums garantēti nāksies nomainīt stiklu kopā ar visu matricu.

 • MacBook Pro / Air tastatūras apgaismojuma nomaiņa;
 • TopCase nomaiņa (priekšējais apakšējā rāmja panelis kopā ar tastatūru un skārienpaliktni) Apple klēpjdatoros;
 • Barošanas ķēžu remonts MacBook / Pro / Air ierīcēs (vaina “nelādējas” / “nedarbojas no tīkla”);
 • Skārienpaliktņa nomaiņa MacBook / Pro / Air klēpjdatoros;
 • Dzesētāja nomaiņa MacBook / Pro / Air klēpjdatoros;
 • MacBook / Pro / Air klēpjdatoru dzesēšanas sistēmas TO.

Un kurš gan nevēlētos palielināt sava datora jaudu? Mēs palīdzēsim uzlabot jūsu klēpjdatora veiktspēju, atjaunojot tā sastāvdaļas

 • MacBook / Pro / Air klēpjdatoru atmiņas atjaunināšana;
 • SSD (cietvielu disku) uzstādīšana MacBook / Pro / Air klēpjdatoros.

Visbiežāk sastopamie Apple MacBook / Pro / Air klēpjdatoru iestatījumu veidi:

 • Esošās Mac OS X operētājsistēmas jaunākās versijas atjaunināšana;
 • Mac OS X operētājsistēmas atjaunošana no diskiem;
 • Cietā diska sadalīšana loģiskajās partīcijās;
 • Operētājsistēmas Windows uzstādīšana ar rīka “BootCamp”
 • Noderīgu lietotājprogrammu uzstādīšana MacBook, MacBook Pro un MacBook Air datoros.

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA