HEWLETT-PACKARDS PORTATĪVO DATORU REMONTS

XL Service nodrošina Hewlett-Packard (HP) klēpjdatoru remontu. Turklāt mēs piedāvājam arī zīmola Compaq un sērijas Compaq Presario remontu. Šīs firmas klēpjdatoriem piemīt dažas īpašas iezīmes. Nedaudz nepārdomātās korpusa konstrukcijas dēļ, HP Pavilion klēpjdatoriem biežāk nekā citu marku piezīmjdatoriem, rodas problēmas pārkaršanas dēļ. Lietotājiem būtu īpaši rūpīgi jāattiecas pret dzesēšanas sistēmu un jāveic regulāra tās profilaktiskā apkope.

HP klēpjdatora remonts visbiežāk tiek veikts, lai novērstu šādas problēmas: dators neieslēdzas, vai arī ieslēdzas, bet nelādējas; uz matricas nav attēla; dators pēc kāda laika spontāni izslēdzas; nav ekrāna fona apgaismojuma; uz ekrāna parādījušies attēla defekti utt. Papildus šādām elektroniskajām problēmām, mēs bieži sastopamies ar mehāniska rakstura ķibelēm:

  • salūzuši barošanas vai USB savienotāji;
  • sasista matrica, korpuss, vai matricas vāka eņģes;
  • nedarbojas dzesētājs un citas dzesēšanas sistēmas detaļas un tml.

Faktiski jebkurš HP klēpjdatora remonts tiek sākts ar diagnostiku. Ir labi zināms, ka klēpjdatoros vienu un to pašu problēmu var izraisīt atšķirīgi iemesli: piemēram, pazudušo fona apgaismojumu uz matricas var izraisīt apgaismojuma lampas vai invertora bojājums, bet attēla pazušana, iespējams, ir saistīta ar videokartes, dienvidu tilta mikroshēmas vai kāda cita mātesplates elementa bojājumu. Veicot diagnostiku, mēs atrodam faktiski bojāto elementu un to nomainām.

Veicam visa veida  HP klēpjdatoru remonta un apkopes darbus, tostarp ierīcēm, kuras salietas ar šķidrumiem, un šī iemesla dēļ ir pārstājušas darboties. Tāpēc ikvienam, kas ir saskāries ar jebkāda veida datorproblēmām, un kam ir nepieciešams HP klēpjdatoru remonts, mēs aicinām vērsties tieši mūsu servisā.

Mēs remontējam ātri, kvalitatīvi un uzticami, kā arī katram remontam dodam ilgtermiņa garantiju!

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA