SONY PORTATĪVO DATORU REMONTS

Daudzu gadu pieredze remontējot SONY klēpjdatorus, ir ļāvusi mums izveidot bāzi ar tiem raksturīgākajām problēmām, kas ievērojami samazina klēpjdatora problēmu noteikšanai un lokalizācijai nepieciešamo laiku. Pateicoties labi izstrādātajam rīcības modelim, līdz minimumam ir samazināts remonta ilgums. Izbraukuma gadījumā pie klienta remonts aizņem no 15 minūtēm līdz vairākām stundām. Remonts servisa centrā ilgst 1 līdz 3 dienas.

Veicot SONY klēpjdatoru remontu, mums bijusi iespēja iepirkt ne tikai pašas ejošākās detaļas, bet arī rezerves pozīcijas plašam modeļu klāstam ar atšķirīgiem izlaides gadiem. SONY klēpjdatoru remonta vajadzībām mūsu uzņēmuma noliktavā ir liels oriģinālo detaļu, kā arī licencētas programmatūras vienību skaits. SONY klēpjdatoru remonts notiek ievērojot ražotāja standartus. Servisa centrs ir aprīkots ar mūsdienīgu aprīkojumu (infrasarkanajām sistēmām ERSA IR/PL 550, osciloskopiem Tektronix u.c.).

Tas, ka izmantojam profesionālu augstas precizitātes tehniku, mums ļauj veikt jebkuras sarežģītības darbus, un pat pēc nesekmīga citu servisu remonta, atgriezt klēpjdatora darbspēju. Pateicoties izveidotajai oriģinālo detaļu vairumtirdzniecības piegādes sistēmai – pa tiešo no ražotājiem – mēs saviem klientiem spējam piedāvāt komplektējošās detaļas par vislabākajām cenām.

Pēc jūsu pieprasījuma varam piemeklēt alternatīvās detaļas, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no oriģinālajām, bet ļauj samazināt.

KONTAKTI

Rīga, Tallinas 94,  pagalmā
Tel: +371 28399000
E-pasts: info@xlservice.lv

Ofisa darba laiks:
P-Pk: 10:00 – 19:00
S: 10:00 – 16:00 (iepriekš zvanīt)

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA

NAVIGĀCIJA

REMONTS UN DIAGNOSTIKA